KE EU nie przedłużyła zakazu wwozu ukraińskiego zboża.

Komisja Europejska EU postanowiła nie przedłużać zakazu wwozu ukraińskiego zboża, co stanowi wyzwanie dla naszych rodzimych producentów. Polska, niezłomnie dbając o interesy własnych rolników, postanowiła podjąć działania, aby ochronić nasz rynek i lokalne zboże.

To, co charakteryzuje polską wsi, to niewątpliwie ciężka praca, zaangażowanie i determinacja. Naszym obowiązkiem jest zapewnienie odpowiedniego wsparcia dla tych, którzy uprawiają ziemię, aby nasze stoły były zawsze pełne zdrowego i smacznego pożywienia. Dlatego decyzja o przedłużeniu zakazu ma na celu wspieranie polskich producentów, promowanie krajowego zboża i zapewnienie stabilności cenowej dla naszych rolników.
 
 
W trosce o polskie rolnictwo i naszą niezależność gospodarczą, decyzje takie jak ta są ważnym krokiem w kierunku zachowania tradycji, jakości i bezpieczeństwa żywnościowego. Polskie rolnictwo jest nie tylko naszą dumą, ale także podstawą naszej gospodarki, a ochrona jej jest naszym wspólnym obowiązkiem. Dbamy o polskich rolników, bo w ich sukcesie tkwi siła całej Polski.
 
Treść porusza:
Dlaczego Polska nie przedłużyła zakazu wwozu ukraińskiego zboża?
Jakie działania Polska podejmuje w obronie rodzimych producentów zboża?
Jakie są korzyści z promowania krajowego zboża dla polskiej gospodarki?
Znaczenie polskiego rolnictwa dla gospodarki narodowej.
Decyzje Komisji Europejskiej w kontekście ochrony rynku zbożowego w Polsce.

 

Najnowsze wydarzenia

Piknik Rodzinny w Szydłowie

dodano dnia 16.09.2023

Ah, KGW Niezłe Ziółka w Szydłowie to naprawdę wyjątkowe koło! Gdyby tylko można było zliczyć wszystkie uśmiechy, które za sprawą ich wydarzeń pojawiły się na twarzach mieszkańców.

Uczniowie z Szkoły Podstawowej w Woli Wierzbowskiej w Sejmie Rzeczypospolitej Polskiej

dodano dnia 18.09.2023

Dziś miałem niezwykły zaszczyt gościć grupę ciekawych świata uczniów ze Szkoły Podstawowej w Woli Wierzbowskiej. Odwiedzili oni siedzibę najważniejszej instytucji w naszym kraju - Sejm Rzeczpospolitej Polskiej.

Zakaz wwozu ukraińskiego zboża

dodano dnia 18.09.2023

Rozmowa, pełna ważnych spostrzeżeń i analiz, skupiała się na aktualnej sytuacji polskiego rolnictwa w obliczu „braku modelu współpracy z naszym wschodnim, ukraińskim sąsiadem”.

PŁOCK 23 września sobota DZIEŃ POLSKIEJ EKOLOGII

dodano dnia 15.09.2023

Już 23 września, w sercu Płocka, odbędzie się wydarzenie, które stanowi doskonałą okazję, by poznać bogactwo polskiej żywności ekologicznej. Jeśli jesteś świadomym konsumentem, który ceni sobie jakość, tradycję i zdrowie, to to wydarzenie jest właśnie dla Ciebie!

Inicjatywy lokalne są bardzo ważne

dodano dnia 15.09.2023

Inicjatywy lokalne odgrywają kluczową rolę w rozwoju społeczności.

Skończyło się trwonienie i wyprzedawanie majątku każdego z Nas

dodano dnia 14.09.2023

Jestem z tego dumny! Dziś chciałbym się pochwalić. Sprawa dotyczy zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa.