15 Października proszę o Państwa głos - Twój Głos Ma Znaczenie

Proszę o Państwa głos, bo każdy głos się liczy i ma ogromne znaczenie. To wyraz naszej obywatelskiej postawy, troski o wspólne dobro i przyszłość naszego kraju.

15 października to dzień, w którym każdy z nas ma wpływ na przyszłość naszej Ojczyzny. To moment, gdy nasz głos kształtuje rzeczywistość, w której żyjemy i pracujemy.

Najnowsze wydarzenia

14 831 głosów - Dziękuję wam za każdy z nich

dodano dnia 18.10.2023

Serdecznie dziękuję każdej osobie, która zdecydowała się oddać na mnie swój głos.

Kolejny etap za mną. Czas podsumowania.

dodano dnia 29.11.2023

Kolejny etap za mną. Czas podsumowania. Po samorządzie, Sejmie RP i Ministerstwie Rolnictwa, przyszła pora na Parlament Europejski. Zmęczony, ale spełniony. Było ciężko, bo sytuacja była trudna.

Rafał Romanowski w Brukseli

dodano dnia 30.11.2023

Czas leci nieubłaganie. Dopiero co pożegnałem się z Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi, a dziś już witam z Brukseli. Wreszcie na co dzień, a nie okazjonalnie przyjrzę się z bliska, jak tu nas traktują. Dlaczego miesiącami musieliśmy czekać na zgodę, aby wspomóc polskimi pieniędzmi, z polskiego budżetu polskich rolników.

100 lat Polskiego Związku Łowieckiego w Romany Sebory

dodano dnia 13.10.2023

Drogie Koleżanki, Drodzy Koledzy, w miejscowości Romany Sebory, z wielką radością i dumą obchodzimy 100-lecie Polskiego Związku Łowieckiego - organizacji, która przez cały wiek pielęgnowała tradycje łowieckie, dbała o przyrodę i edukowała kolejne pokolenia w duchu szacunku do dzikiej fauny i flory.

100-lecie Polskiego Związku Łowieckiego powiatu przasnyskiego w Parafii pw. Świętego Jana Chrzciciela w Węgrze

dodano dnia 12.10.2023

Drogie Koleżanki, Drodzy Koledzy, 100 lat olbrzymiej tradycji Polskiego Związku Łowieckiego. Tradycji, która ma wręcz wieki. Tradycję, którą warto pielęgnować i o którą warto dbać. Polski Związek Łowiecki to jedna z największych i najstarszych organizacji społecznych, która posiada swoją kulturę, swój język i zwyczaje, które do dnia dzisiejszego są żywe.

Nowy sprzęt dla OSP KSRG Węgra

dodano dnia 12.10.2023

Z wielką radością informuje, że Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego w Węgrze została wyposażona w nową torbę medyczną!