Mój priorytet

Obrona polskiej produkcji

Promocja polskich produktów

Kultywowanie i wspieranie tradycji i kultury na terenach wiejskich

Upowszechnianie produkcji ekologicznej

Wyniki wyszukiwania dla słowa: Polska


Znalezione wiadomości

15 Października proszę o Państwa głos - Twój Głos Ma Znaczenie

dodano dnia

Proszę o Państwa głos, bo każdy głos się liczy i ma ogromne znaczenie. To wyraz naszej obywatelskiej postawy, troski o wspólne dobro i przyszłość naszego kraju.

Konwencja Prawo i Sprawiedliwość w Katowicach

dodano dnia

Miałem zaszczyt uczestniczyć w konwencji Prawa i Sprawiedliwości, gdzie głównym tematem była przyszłość i bezpieczeństwo naszego kraju. Wybory, które przed nami, to nie tylko decyzja o kierunku politycznym Polski, ale przede wszystkim o jej suwerenności i niezależności.

Podziękowania dla polskich sadowników!

dodano dnia

Chciełbym wyrazić wdzięczność i podziękować wszystkim sadownikom, którzy z pasją i zaangażowaniem zajmują się uprawą sadów. Dzięki Waszej ciężkiej pracy mamy dostęp do najwyższej jakości jabłek.

KE EU nie przedłużyła zakazu wwozu ukraińskiego zboża.

dodano dnia

Komisja Europejska EU postanowiła nie przedłużać zakazu wwozu ukraińskiego zboża, co stanowi wyzwanie dla naszych rodzimych producentów. Polska, niezłomnie dbając o interesy własnych rolników, postanowiła podjąć działania, aby ochronić nasz rynek i lokalne zboże.

PŁOCK 23 września sobota DZIEŃ POLSKIEJ EKOLOGII

dodano dnia

Już 23 września, w sercu Płocka, odbędzie się wydarzenie, które stanowi doskonałą okazję, by poznać bogactwo polskiej żywności ekologicznej. Jeśli jesteś świadomym konsumentem, który ceni sobie jakość, tradycję i zdrowie, to to wydarzenie jest właśnie dla Ciebie!