100-lecie Polskiego Związku Łowieckiego powiatu przasnyskiego w Parafii pw. Świętego Jana Chrzciciela w Węgrze

Drogie Koleżanki, Drodzy Koledzy, 100 lat olbrzymiej tradycji Polskiego Związku Łowieckiego. Tradycji, która ma wręcz wieki. Tradycję, którą warto pielęgnować i o którą warto dbać. Polski Związek Łowiecki to jedna z największych i najstarszych organizacji społecznych, która posiada swoją kulturę, swój język i zwyczaje, które do dnia dzisiejszego są żywe.

Z okazji 100-lecia naszej organizacji życzę wszystkim Koleżankom i Kolegom bezpiecznych polowań.
 
Sto lat to wyjątkowy jubileusz, który świadczy o sile, tradycji i ciągłości naszej organizacji. Polski Związek Łowiecki jest nie tylko strażnikiem tradycji łowieckich, ale także aktywnym uczestnikiem działań na rzecz ochrony przyrody i edukacji ekologicznej.
 
Sto lat historii to czas, w którym pokolenia myśliwych przekazywały sobie doświadczenia, wiedzę i pasję do przyrody, łowiectwa oraz ochrony dzikiej fauny i flory. To również czas, w którym kultywowaliśmy i pielęgnowaliśmy wartości, które są fundamentem naszej działalności: szacunek do przyrody, odpowiedzialność i solidarność.
 
DARZBÓR
 

 

Najnowsze wydarzenia

100 lat Polskiego Związku Łowieckiego w Romany Sebory

dodano dnia 13.10.2023

Drogie Koleżanki, Drodzy Koledzy, w miejscowości Romany Sebory, z wielką radością i dumą obchodzimy 100-lecie Polskiego Związku Łowieckiego - organizacji, która przez cały wiek pielęgnowała tradycje łowieckie, dbała o przyrodę i edukowała kolejne pokolenia w duchu szacunku do dzikiej fauny i flory.

15 Października proszę o Państwa głos - Twój Głos Ma Znaczenie

dodano dnia 13.10.2023

Proszę o Państwa głos, bo każdy głos się liczy i ma ogromne znaczenie. To wyraz naszej obywatelskiej postawy, troski o wspólne dobro i przyszłość naszego kraju.

14 831 głosów - Dziękuję wam za każdy z nich

dodano dnia 18.10.2023

Serdecznie dziękuję każdej osobie, która zdecydowała się oddać na mnie swój głos.

Nowy sprzęt dla OSP KSRG Węgra

dodano dnia 12.10.2023

Z wielką radością informuje, że Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego w Węgrze została wyposażona w nową torbę medyczną!

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej

dodano dnia 12.10.2023

Szanowni Dyrektorzy, Nauczyciele, Pedagodzy, Wychowawcy oraz Wszyscy Pracownicy Szkół i Placówek Oświatowych z okazji Dnia Edukacji Narodowej pragnę złożyć najserdeczniejsze życzenia. Dziękuję za Państwa nieocenioną pracę, zaangażowanie i poświęcenie, które każdego dnia wkładacie w rozwój i edukację młodych pokoleń.

Milion złotych dla Gminy - 15 października Święto Demokracji

dodano dnia 12.10.2023

15 października Swięto Demokracji. Dzień, który jest symbolem uczczenia wartości demokratycznych. Rząd Polski zachęca obywateli do aktywnego uczestnictwa w życiu politycznym kraju, podkreślając znaczenie głosowania jako fundamentalnego prawa każdego obywatela.