Mój priorytet

Obrona polskiej produkcji

Promocja polskich produktów

Kultywowanie i wspieranie tradycji i kultury na terenach wiejskich

Upowszechnianie produkcji ekologicznej

Wyniki wyszukiwania dla słowa: Polski Związek Łowiecki


Znalezione wiadomości

100 lat Polskiego Związku Łowieckiego w Romany Sebory

dodano dnia

Drogie Koleżanki, Drodzy Koledzy, w miejscowości Romany Sebory, z wielką radością i dumą obchodzimy 100-lecie Polskiego Związku Łowieckiego - organizacji, która przez cały wiek pielęgnowała tradycje łowieckie, dbała o przyrodę i edukowała kolejne pokolenia w duchu szacunku do dzikiej fauny i flory.

100-lecie Polskiego Związku Łowieckiego powiatu przasnyskiego w Parafii pw. Świętego Jana Chrzciciela w Węgrze

dodano dnia

Drogie Koleżanki, Drodzy Koledzy, 100 lat olbrzymiej tradycji Polskiego Związku Łowieckiego. Tradycji, która ma wręcz wieki. Tradycję, którą warto pielęgnować i o którą warto dbać. Polski Związek Łowiecki to jedna z największych i najstarszych organizacji społecznych, która posiada swoją kulturę, swój język i zwyczaje, które do dnia dzisiejszego są żywe.

Kulinarne Odkrycia prosto z Polskich Lasów w Zespole Szkół nr 2 im. Adama Mickiewicza

dodano dnia

Warsztaty kulinarne w Zespole Szkół nr 2 im. Adama Mickiewicza "Poznajcie swoje" zorganizowane przez Polski Związek Łowiecki we współpracy z Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Warsztaty kulinarne - Poznajcie swoje

dodano dnia

Miałem przyjemność odwiedzić Zespół Szkół nr 2 w Mławie, gdzie odbyły się wyjątkowe warsztaty kulinarno-edukacyjne "Poznajcie swoje". Organizowane przez Polski Związek Łowiecki we współpracy z Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Warsztaty kulinarne - Poznajcie swoje

dodano dnia

Warsztaty "Poznajcie swoje" były wyjątkową okazją dla uczniów, aby zgłębić tajniki kultury łowieckiej i kulinarnych tradycji związanych z darami polskich lasów. Spotkanie miało charakter edukacyjny, z naciskiem na praktyczne umiejętności kulinarne i poznanie wartości lokalnych produktów.