Obchodziliśmy 98-lecie Ochotniczej Straży Pożarnej OSP KSRG ŁĄCK podczas 100-lecia Stado Ogierów w Łącku

W ramach obchodów 100-lecia Stado Ogierów w Łącku, miało miejsce 98-lecie istnienia Ochotniczej Straży Pożarnej Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego (OSP KSRG) w Łącku. To wyjątkowe święto dla lokalnej społeczności, które łączyło w sobie dwa ważne jubileusze, celebrując zarówno tradycję hodowli koni, jak i heroizm oraz poświęcenie lokalnych strażaków.

98 lat działalności OSP KSRG Łąck to prawie stulecie służby na rzecz bezpieczeństwa i dobra lokalnej społeczności. Przez ten czas druhny i druhowie niejednokrotnie udowodnili swoją odwagę, gotowość do działania i niezłomność w obliczu niebezpieczeństw.
 
Z głębi serca składam serdeczne gratulacje wszystkim druhnom i druhom OSP KSRG Łąck. Wasza nieustająca gotowość do działania, profesjonalizm i poświęcenie są godne najwyższych pochwał. Dziękujemy za Waszą służbę i życzymy dalszych lat pełnych sukcesów oraz bezpieczeństwa.
 
Z radością przekazałem na ręce Prezesa OSP Łąck, Krzysztofa Kamińskiego, nową torbę medyczną. Wierzę, że sprzęt ten będzie wsparciem dla jednostki podczas akcji ratowniczo-gaśniczych i przyczyni się do jeszcze skuteczniejszej pomocy dla osób potrzebujących.
 
Życzę OSP KSRG Łąck nieustającej satysfakcji z pełnionej służby. Niech zbliżające się 100-lecie będzie okazją do świętowania i przypomnienia wszystkich tych lat, podczas których jednostka nieustannie służyła lokalnej społeczności.
 
 
 

Najnowsze wydarzenia

Uroczystości Hubertusa w Stadninie Koni Krasne

dodano dnia 09.10.2023

Stadnina Koni Krasne z imponującą , 170-letnią historią, jest miejscem, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a pasja i zaangażowanie ludzi tworzą niepowtarzalną atmosferę. Hodowla koni pełnej krwi, będąca synonimem doskonałości i najwyższej jakości, jest dumą i symbolem regionu.

Rozpoczęcie budowy Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej im. Stefana Żeromskiego w Szulmierzu

dodano dnia 10.10.2023

W malowniczym Szulmierzu, przy Szkole Podstawowej im. Stefana Żeromskiego, miało miejsce wydarzenie, które zapisze się złotymi zgłoskami w historii miejscowości – symboliczne wbicie łopaty pod budowę nowej hali sportowej. Wydarzenie to jest wynikiem niezmierzonej pracy i zaangażowania wielu osób, które pragną wspierać rozwój edukacji i sportu w lokalnej społeczności.

Kulinarne Odkrycia prosto z Polskich Lasów w Zespole Szkół nr 2 im. Adama Mickiewicza

dodano dnia 10.10.2023

Warsztaty kulinarne w Zespole Szkół nr 2 im. Adama Mickiewicza "Poznajcie swoje" zorganizowane przez Polski Związek Łowiecki we współpracy z Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

100-lecie Stada Ogierów w Łącku

dodano dnia 08.10.2023

Wyjątkowy powód do świętowania - 100-lecie Stada Ogierów w Łącku! Dzięki Państwa pracy, wiedzy i zaangażowaniu kontynuowane jest piękne dzieło hodowli koni w Polsce.

Wsparcie dla Północnego Mazowsza

dodano dnia 07.10.2023

W ramach Rządowego Programu Inwestycji Strategicznych, Prawo i Sprawiedliwość angażuje się w wsparcie lokalnych samorządów na Północnym Mazowszu, dostarczając niezbędnych środków i wsparcia na kluczowe projekty inwestycyjne.

Podpisanie Umów z Jednostkami OSP z Powiatu Przasnyskiego

dodano dnia 07.10.2023

W Przasnyszu miało miejsce ważne wydarzenie, podczas którego zostały podpisane umowy z jednostkami Ochotniczej Straży Pożarnej (OSP) z powiatu przasnyskiego z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie.