Nowa torba medyczna dla OSP Sosonowo

Z radością informuję, że jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Sosonowie została wyposażona w nową torbę medyczną! Nowy sprzęt z pewnością zwiększy efektywność i bezpieczeństwo działań ratowniczo-gaśniczych, umożliwiając skuteczniejsze udzielanie pierwszej pomocy na miejscu zdarzeń.

Życzę aby torba medyczna służyła jak najskuteczniej, a jednocześnie jak najrzadziej była potrzebna w realnych działaniach ratowniczych.
 
Dziękuję za Waszą nieocenioną służbę i gotowość do działania na rzecz lokalnej społeczności i wszystkich, którzy mogą potrzebować pomocy. Jesteście prawdziwymi bohaterami!
 

Najnowsze wydarzenia

Pilotaż programu Nauka dla przetwórstwa rolno-spożywczego. 100 mln zł na współpracę nauki i sektora mleczarskiego

dodano dnia 05.10.2023

Dziś, w murach Ministerstwa Edukacji i Nauki, miało miejsce uroczyste ogłoszenie programu „Sieć badawcza uczelni przyrodniczych na rzecz rozwoju polskiego sektora mleczarskiego”. Program, zainicjowany przez MEiN, zakłada pilotażowe prowadzenie badań naukowych, które mają wspierać sektor mleczarski w zakresie innowacyjnej i bezpiecznej produkcji.

I Bieg ku pamięci ofiar Faszyzmu pod moim patronatem

dodano dnia 05.10.2023

Dziś w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Zieluniu odbył się bieg" I Bieg ku pamięci ofiar Faszyzmu " pod moim patronatem. Wydarzenie zgromadziło na linii startu aż 350 biegaczy

Podsumowanie Warsztatów Kulinarnych "Poznajcie swoje" w Zespole Szkół nr 2 w Mławie

dodano dnia 06.10.2023

W murach Zespołu Szkół nr 2 w Mławie odbyły się inspirujące warsztaty kulinarne "Poznajcie swoje", zorganizowane przez Polski Związek Łowiecki we współpracy z Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Celem wydarzenia było przybliżenie młodzieży do kultury łowieckiej oraz edukacja w zakresie wykorzystania darów naszych lasów w kuchni.

OSP Gościszka zyskała nową torbę medyczną

dodano dnia 03.10.2023

Z wielką radością informuję, że jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Gościszce została wyposażona w nową torbę medyczną! Nowy sprzęt z pewnością przyczyni się do jeszcze skuteczniejszego udzielania pierwszej pomocy podczas akcji ratowniczo-gaśniczych i zwiększy bezpieczeństwo zarówno mieszkańców, jak i samych strażaków.

Wizyta OSP i KGW w Sejmie Rzeczypospolitej Polskiej

dodano dnia 03.10.2023

Dziś miałem zaszczyt gościć druhów z OSP Zieluń, OSP Zielona, OSP Gościszka oraz Panie z Kół Gospodyń Wiejskich "Zielono mi" w Zielonej i Koła Gospodyń Wiejskich w Zieluniu w murach Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej na Moje zaproszenie.

Nowa Torba Medyczna dla OSP Gradzanowo Włościańskie

dodano dnia 03.10.2023

Z wielką radością i satysfakcją informuje, że jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Gradzanowo Włościańskim została wyposażona w nową torbę medyczną!