Mój priorytet

Obrona polskiej produkcji

Promocja polskich produktów

Kultywowanie i wspieranie tradycji i kultury na terenach wiejskich

Upowszechnianie produkcji ekologicznej

Wyniki wyszukiwania dla słowa: OSP


Znalezione wiadomości

Nowy sprzęt dla OSP KSRG Węgra

dodano dnia

Z wielką radością informuje, że Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego w Węgrze została wyposażona w nową torbę medyczną!

Obchodziliśmy 98-lecie Ochotniczej Straży Pożarnej OSP KSRG ŁĄCK podczas 100-lecia Stado Ogierów w Łącku

dodano dnia

W ramach obchodów 100-lecia Stado Ogierów w Łącku, miało miejsce 98-lecie istnienia Ochotniczej Straży Pożarnej Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego (OSP KSRG) w Łącku. To wyjątkowe święto dla lokalnej społeczności, które łączyło w sobie dwa ważne jubileusze, celebrując zarówno tradycję hodowli koni, jak i heroizm oraz poświęcenie lokalnych strażaków.

Podpisanie Umów z Jednostkami OSP z Powiatu Przasnyskiego

dodano dnia

W Przasnyszu miało miejsce ważne wydarzenie, podczas którego zostały podpisane umowy z jednostkami Ochotniczej Straży Pożarnej (OSP) z powiatu przasnyskiego z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie.

Nowa torba medyczna dla OSP Sosonowo

dodano dnia

Z radością informuję, że jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Sosonowie została wyposażona w nową torbę medyczną! Nowy sprzęt z pewnością zwiększy efektywność i bezpieczeństwo działań ratowniczo-gaśniczych, umożliwiając skuteczniejsze udzielanie pierwszej pomocy na miejscu zdarzeń.

OSP Gościszka zyskała nową torbę medyczną

dodano dnia

Z wielką radością informuję, że jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Gościszce została wyposażona w nową torbę medyczną! Nowy sprzęt z pewnością przyczyni się do jeszcze skuteczniejszego udzielania pierwszej pomocy podczas akcji ratowniczo-gaśniczych i zwiększy bezpieczeństwo zarówno mieszkańców, jak i samych strażaków.

Wizyta OSP i KGW w Sejmie Rzeczypospolitej Polskiej

dodano dnia

Dziś miałem zaszczyt gościć druhów z OSP Zieluń, OSP Zielona, OSP Gościszka oraz Panie z Kół Gospodyń Wiejskich "Zielono mi" w Zielonej i Koła Gospodyń Wiejskich w Zieluniu w murach Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej na Moje zaproszenie.

Nowa Torba Medyczna dla OSP Gradzanowo Włościańskie

dodano dnia

Z wielką radością i satysfakcją informuje, że jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Gradzanowo Włościańskim została wyposażona w nową torbę medyczną!

Druhowie z Zielonej z gminy Krasne z nową torbą medyczną

dodano dnia

Z wielką radością informuje, że druhowie z jednostki OSP w Zielonej z gminy Krasne otrzymali nową, specjalistyczną torbę medyczną. Jest to niezwykle ważne wyposażenie, które z pewnością ułatwi niesienie pierwszej pomocy przedmedycznej podczas akcji ratowniczych.

Torba medyczna dla Ochotnicza Straż Pożarna w Szreńsku

dodano dnia

Z ogromną radością informuję, że miałem zaszczyt przekazać Ochotniczej Straży Pożarnej w Szreńsku specjalistyczną torbę medyczną. Jestem przekonany, że ten niezbędny sprzęt wesprze jednostkę w udzielaniu pierwszej pomocy podczas akcji ratowniczo-gaśniczych.

OSP Lipowiec Kościelny z nową torbą medyczną

dodano dnia

Z wielką satysfakcją informuje, że Ochotnicza Straż Pożarna w Lipowcu Kościelnym została wyposażona w nową, specjalistyczną torbę medyczną. Jest to kolejny krok w ciągłym doposażaniu jednostek OSP, co jest niezmiernie ważne dla skuteczności ich działań i bezpieczeństwa społeczności.

Uczniowie z Szkoły Podstawowej w Woli Wierzbowskiej w Sejmie Rzeczypospolitej Polskiej

dodano dnia

Dziś miałem niezwykły zaszczyt gościć grupę ciekawych świata uczniów ze Szkoły Podstawowej w Woli Wierzbowskiej. Odwiedzili oni siedzibę najważniejszej instytucji w naszym kraju - Sejm Rzeczpospolitej Polskiej.

Piknik Rodzinny w Szydłowie

dodano dnia

Ah, KGW Niezłe Ziółka w Szydłowie to naprawdę wyjątkowe koło! Gdyby tylko można było zliczyć wszystkie uśmiechy, które za sprawą ich wydarzeń pojawiły się na twarzach mieszkańców.

Wystąpienie wiceministra Rafała Romanowskiego do rolników, rodziców i dzieci

dodano dnia

Pamiętajmy o bezpieczeństwie podczas wakacji i wzmożonych prac w gospodarstwach rolnych.